POLUFINALE REGIONALNOG KUPA ZA RUKOMETAŠE: ARIF KNJAZ-ŽELEZNIČAR 21:56 (10:28)

Knaževac, 7. februara. Hala Kaplar. Gledalaca: 150. Sudije: Damir Đorđević (Niš) i Dejan Petrović (Aleksinac). Sedmerci: ARIF Knjaz 4(1), Železničar 2(2). Isključenja: ARIF Knjaz 4, Železničar 4 minuta. Crveni karton: Petar Nikolić (ARIF Knjaz) u 51. minutu.

ARIF Knjaz: Stojanoski 5, Marinković 9(1), Đurđanović 1, P. Nikolić, Stefanović 1, Stojanović, M. Nikolić 3,Dinić, Radovanović, Cako.

ŽELEZNIČAR: Lazić, Stankuloć 7, Sretenović 1, Mađar 5, Krsmančić 2, Gemaljević, Petković, Zlatanović, Spasić 4(1), Jevtić 1, Stanojević 6, Mirić 8(1), Đukić 8, Vučković 5, Potkonjak 9.

Lider Superlige opravdao je ulogu apsolutnog favorita i nije imao mnogo problema u polufinalu regionalnog Kupa protiv ekipe iz Knjaževca koja se takmiči u četvrtom rangu. Domaćin je Nišlijama izašao na crtu sa samo desetoricom igrača, a rukometaši Železničara od starta nisu dozvolili opuštanje i u šestom minutu vodili su sa 6:1. Krajem prvog dela igre niški igrači su serijom 6:0 poveli sa 25:8.

Nije bilo drugačije ni u drugom poluvremenu, gde su Nišlije opet u serijama bežale protivniku. Železničar će u finalu igrati protiv Vranja, jesenjeg prvaka Super B lige istok/zapad. Termin i domaćin tog meča biće naknadno određeni.