PRILEP-ŽELEZNIČAR 25:30 (12:17)

Prilep, 9. septembra.

PRILEP: Jovanovski, Ivčeski, Todoroski, Šajin 3, Petkoski 1, Vešoski, Trenčeski 1, Spaseski, Šokoski 1(1), Bozaroski 4(2), Jančev 10, Neškoski 2, Rajatoski 1, Janeski 2, Amzoski, Todeski.

ŽELEZNIČAR: Lazić, Zlatanović, Gemaljević, Spasić, Mirić 4, Laković, Milošević 1, Padežanin 4, Mađar 2, Vučković 1, Barjaktarević 6, Mrdaković, Jevtić 3, Mitić 1, Petković 2(1), Krsmančić 6, Milutinović.

Sedmerci: PRILEP 4(3), ŽELEZNIČAR 1(1). Isključenja: PRILEP 8, ŽELEZNIČAR 8 minuta.

Nišlije se više nego zadovoljne vraćaju sa mini-turneje po Makedoniji. U subotu su, u istom danu, ostvarili dve pobede u razmaku od svega desetak sati. Nakon trijumfa nad Eurofarm Rabotnikom (23:22) u Bitolju, u povratku su odigrali kontrolnu utakmicu i sa Prilepom, i pobedili sa 30:25. Domaćin je poveo sa 2:1 i 3:2, ali vrlo brzo su Nišlije potpuno preuzele kontrolu nad igrom i rezultatom, od rezultata 7:6 napravile seriju 5:1 već sredinom drugog poluvremena stekli dvocifrenu prednost (26:16), pa je trener Josif Petković dobio šansu da pruži priliku rukometašima sa klupe, a domaćin je do kraja prepolovio minus.